Aangesloten praktijken

 

Praktijk

Praktijkgegevens

Therapeut

Email

    

Fysiofit Berghem

 

Molenweg 2b

5351 EV BERGHEM

Tel: 0412-401764

Geert van Rodijnen

info@fysiofitberghem.nl

FysioBerlicum

 

 

 

NXT Fysio

 

Milrooijseweg 61

5258 KG BERLICUM

Tel: 073-5032986

 

Kerkhofpad 3

5684 AH BEST

Tel: 0499-371476 / 088-2626000

Cor Thissen

Merel Hoezen

 

 

Frank van der Valk

cor@fysioberlicum.nl

m.hoezen@fysioberlicum.nl

 

 

frank@nxtfysio.nl

Wolbert fysio

Sint Janplein 2

5427 BG BOEKEL

Tel: 0492-714590

Luuk Oomen

 

luuk@wolbert-fysio.nl

 

FMC Verzijden

Baandervrouwenlaan 241 

5282 TP Boxtel

Tel: 0411-674447

Samirah Fremouw

 

samirah@fmcverzijden.nl

FysioCompany van Mourik

Marco Polostraat 12

5223 RP DEN BOSCH

Tel: 073-6232222

Bill van Mourik

Anne-Loes van der Valk

vanmourik@fysiocompany.nl

anneloes@fysiocompany.nl

FysioCompany de Haren

1e Haren 2

5233 BB DEN BOSCH

Tel: 073-6232222

Leon Rijken

rijken@fysiocompany.nl

DBZ Fysio

Chopinstraat 18

5216 EW DEN BOSCH

Tel: 073-6142009

Paul van Otterloo

info@dbzfysio.nl

Fysiotherapie Verhoeven

Maaspoortweg 171

5235 KD DEN BOSCH

Tel: 073-6440480

Jan Verhoeven sr.

Jan Verhoeven jr.

info@fysiotherapieverhoeven.nl

verhoevenjr@fysiotherapieverhoeven.nl

Jeroen Bosch Ziekenhuis

Postbus 90153

5200 ME DEN BOSCH

Tel: 073-5532000

Marcel Groenendaal

m.groenendaal@jbz.nl

Fysiotherapie Grevelingen

Grevelingen 68

5251 ES DEN BOSCH

Tel: 073-6141504

Perry Broers

pbroers@fysiotherapiegrevelingen.nl

Sport Medisch Centrum JBZ

 

 

 

Fysiotherapie Smits

 

 

 

Fysiom

SMC JBZ Den Bosch

 

 

FysioCompany Den Dungen

Marathonloop 9

5235 AA DEN BOSCH

Tel: 073-5533553

 

Frans Fransenstraat 5

5231 MG DEN BOSCH

Tel: 073-2340444

 

Victorialaan 10

5213 JE DEN BOSCH

Tel: 073-5533553

 

Litserstraat 5a

5275 BS DEN DUNGEN

Tel: 073-6232222

Maarten Hulshof

Thim van Schijndel

 

 

Bram Smits

 

 

 

Maaike van de Laak - 

Rouppe van der Voort

 

 

Rob van de Ven

m.hulshof@jbz.nl

th.v.schijndel@jbz.nl

 

 

info@fysiotherapiesmits.nl

 

 

 

m.hulshof@jbz.nl

 

 

 

vandeven@fysiocompany.nl

FysioCompany Strikkers, de Rooij & Jongmans

Torenstraat 16-18

5151 JL DRUNEN

Tel: 073-6232222

Thomas Winnink

thomas@fysiocompany.nl

Topfysiotherapie Drunen

Locatie: Medifit Drunen

James Wattlaan 9

5151 DP DRUNEN

Tel: 0416-376575

 

Koen de Haas

k.dehaas@fysiodrunen.nl

Topfysiotherapie Drunen

Locatie: RKDVC

 

 

Knie Expertise Centrum Eindhoven

 

 

 

 

Fysiotherapie Gestel

Sportlaan 10

5151 RK DRUNEN

Tel: 0416-376575

 

Sportcomplex Eindhoven Noord
1e verdieping Fitland

Vijfkamplaan 8

5624 EB EINDHOVEN

Tel: 085-7823600

 

Jan van Boendalelaan 1

5615 KD EINDHOVEN

Tel: 040-2520942

Koen de Haas

 

 

 

Nicky van Melick
 

 

 

 

 

Cas van de Wiel

k.dehaas@fysiodrunen.nl

 

 

 

nicky@knieexpertisecentrum.nl
 

 

 

 

 

cas@fysiotherapie-gestel.nl

FysioCompany Zanin

Brink 4

5236 AR EMPEL

Tel: 073-6232222

Mario Zanin

Steven Klein Velderman

zanin@fysiocompany.nl

steven@fysiocompany.nl

Fysiotherapie Jeurissen en van den Ingh

Vicaris van der Asdockstraat 55

5421 VB GEMERT

Tel: 085-7821616

Rens Manders

r.manders@jvdi.nl

FysioCompany de Baronie

Baronieweg 5a

5321 JV HEDEL

Tel: 073-6232222

Dineke Koomans

Anne-Loes van der Valk

dineke@fysiocompany.nl

anneloes@fysiocompany.nl

FysioCentrum Heesch

Verdilaan 48

5384 CJ HEESCH

Tel: 0412-457067

Sjoerd Peters

 

Sjoerdpeters7@gmail.com

 

Medisch Trainings Centrum Bernheze

 

 

 

Topfysiotherapie de Waterleeght

Heilige Stokstraat 4

5473 GL HEESWIJK-DINTHER

Tel: 0413-228421


 

Vossenbergselaan 2

5171 CC KAATSHEUVEL

Tel: 0416-281188

Mike Bosch

 

 


 

Sabine van der Schriek

 

info@mtc-bernheze.nl

 

 


 

sabine_van_der_schriek@hotmail.com

Gezondheidscentrum 'Het witte huis' Fysio- Manuele Therapie W.A.M. Steenbekkers

 

Leijensteinstraat 4d

5331 CT KERKDRIEL

Tel: 0418-631960

Wim Steenbekkers

fysiosteenbekkers@kpnplanet.nl

Fysiotherapie Piels

 

 

 

Fysiekfit

Kruidenlaan 39

5331 DH KERKDRIEL

Tel: 0418-633678

 

Pastoor van Haarenstraat 62

5464 VH MARIAHEIDE

Tel: 0413-321747

Bart de Leeuw

 

 

 

Mark Reijnen

bart@fysiotherapiepiels.nl

 

 

 

Info@praktijkfysiekfit.nl

FysioSupport

 

 

 

Wolbert Fysio

Hoogveldseweg 1

5451 JK MILL

Tel: 0485-470166

 

Laar 53c

5388 HC NISTELRODE

Tel: 0413-264879

Eveline Kessels

 

 

 

Niels Langens

evelinekessels@hotmail.com

 

 

 

niels@wolbert-fysio.nl

NXT Fysio

 

 

 

Medifit Fysiotherapie

 

Oudedijk 57

5409 AB ODILIAPEEL

Tel: 0413-272189

 

Moergestelseweg 34

5062 JW OISTERWIJK

Tel: 013-57115125

Marlijn van Houts

 

 

 

Joris van Laarhoven

houtsje@live.nl

 

 

 

joris@medifitfysiotherapie.nl

Topfysiotherapie Oss 
 

 

 

Schadewijkstraat 8

5348 BC OSS

Tel: 0412-691002
 

Caroline Leijten - van Rhijn

 

 

oss@topfysioterapie.nl
 

 

 

Medifit Oss

Opaalweg 168

5345 SC OSS

Tel: 0412-636234

Thijs Schamp

Josine Weijers

thijs@medifitoss.nl

josine@medifitoss.nl

Fysio Spoorlaan

 

 

 

Fysiotherapie Beter Bewegen

 

 

 

Fitnexx Plaza

Spoorlaan 70

5348 KC OSS

Tel: 0412-690135

 

Hertogensingel 59

5341 AB OSS

Tel: 0412-631468

 

Euterpelaan 3a

5344 CA OSS

Tel: 0412-643700

Anneloes van Kamp

 

 

 

Dirk de Bruijn

 

 

 

Dirk de Bruijn

anneloesvankamp@gmail.com

info@fysio-spoorlaan.nl

 

 

info@fysiotherapiebeterbewegen.nl 

 

 

 

info@fysiotherapiebeterbewegen.nl

Topfysiotherapie Bart van Lith

Prins Clausstraat 1a

5246 TE ROSMALEN

Tel: 073-6410009

 

Martijn van Raamsdonk

Rogier van Bavel

martijn@fysiovanlith.nl

rogier@fysiovanlith.nl

Bij Cas

Heibloem 13

5242 JR ROSMALEN

Tel: 073-8512740

 

Mirte Landweer

mirte@bijcas.com

FysioCompany Perron 4

Hoff van Hollantlaan 1f

5243 SR ROSMALEN

Tel: 073-6232222

Rob Langenberg

Fred Scholts

rlangenberg@home.nl

fredscholts@gmail.com

Fysiotherapie Schaijk

Bossestraat 6

5374 HT SCHAIJK

Tel: 0486-461639

Rick van Aalst

Jord Duijndam

rick@fysiotherapieschaijk.nl

jord@fysiotherapieschaijk.nl

Fysio 98

 

 

 

Fysio-Manueel Therapie
Lutke Schipholt c.s.

Raadhuisstraat 98

5161 BJ SPRANG-CAPELLE

Tel: 0416-274428

 

Korte Hoefstraat 1b

5046 DA TILBURG

Tel: 013-5362922

Cees Molenschot

Joep van Riel

 

 

Teun Castelijns

info@fysio98.nl

info@fysio98.nl

 

 

info@fysiotherapietilburg.nl

Backelandt Fysiotherapie

Amarantstraat 70

5044 RL TILBURG

Tel: 013-4671354

Chesney Bordes

chesney.bordes@hotmail.com

Wolbert Fysio

 

 

 

Fysiotherapie Centrum Udenhout

Vijverlaan 3

5404 KH UDEN

Tel: 0413-264879

 

Eikenlaan 6

5071 CM UDENHOUT

Tel: 0135-5111966

Luuk Oomen

Niels Langens

 

 

Emile Varossieau

Pieter-Jan Verschuuren

luuk@wolbert-fysio.nl

nielslangens@gmail.com

 

 

fysionet@xs4all.nl

pjverschuuren@hotmail.com

Fysiomaatwerk Veghel

Stadhuisplein 3

5461 KN VEGHEL

Tel: 0413-365767

Marc van den Berg

Vivian van Os

marcvandenberg@fysiomaatwerk.nl

vivian_vanos@hotmail.com

NXT Fysio

Prof. Struyckenstraat 3

5463 CP VEGHEL

Tel: 0413-785400

Frank van der Valk

frank@nxtfysio.nl

Fysiotherapie van Bommel

Achterstraat 37f

5251 CS VLIJMEN

Tel: 073-3030000

Annelies van Kleef - Mier

Guus van Eil

annelies@fysiovanbommel.nl

g.veil@fysiovanbommel.nl

NXT Fysio

Kloosterstraat 7

5408 BA VOLKEL

Tel: 0413-272539

Marlijn van Houts

houtsje@live.nl

PMC Moleneind / Uilenburg

Moleneindstraat 3

5263 EL VUGHT

Tel: 073-6561133

 

Hester le Blanc – van der Ros

hesterleblanc@hotmail.com

Fysiofit Vught

Industrieweg 26a

5262 GJ VUGHT

Tel: 073-6570050

Ivo Nota

 

i.nota@fysiofitvught.nl

 

Fysio Totaal Waalwijk

Mozartlaan 3

5144 XW WAALWIJK

Tel: 0416-336537

Niels Verhoeven

info@fysiototaalwaalwijk.nl

Praktijk voor fysiotherapie van Heeswijk en van der Valk

BeLaDe 119

5142 WX WAALWIJK

Tel: 0416-337651

Ad van Heeswijk

a.vanheeswijk@hevafysio.nl

FysioCompany Groenen

Azaleastraat 26a

4261 CW WIJK EN AALBURG

Tel: 073-6232222

Peter Groenen

fysio.wena@planet.nl

Fysiotherapie van der Donk

Centrum Fysiotherapie en bewegen

Nieuwe Tijningen 7

5301 DA ZALTBOMMEL

Tel: 0418-510492

 

Anita Oskam

Milan Klein

a.oskam.fysiodonk@gmail.com

m.klein.fysiodonk@gmail.com