Adres- en contactgegevens

 

 

 

Praktijk

Praktijkgegevens

Therapeut

Email

 

Marco van der Steen Fysiotherapie

 

Van Millstraat 1a

5324 AX AMMERZODEN

Tel: 06-27872302

 

Marco van der Steen

marco@fysioammerzoden.nl

Fysiofit Berghem

 

Molenweg 2b

5351 EV BERGHEM

Tel: 0412-401764

 

Geert van Rodijnen

info@fysiofitberghem.nl

FysioBerlicum

 

 

Milrooijseweg 61

5258 KG BERLICUM

Tel: 073-5032986

 

Cor Thissen

Merel Hoezen

cor@fysioberlicum.nl

merel.hoezen@gmail.com

m.hoezen@fysioberlicum.nl

Wolbert fysio

Sint Janplein 2

5427 BG BOEKEL

Tel: 0492-714590

 

Luuk Oomen

Bas Wolbert

luuk@wolbert-fysio.nl

bas@wolbert-fysio.nl

FMC Verzijden

Baandervrouwenlaan 241 

5282TP Boxtel

Tel: 0411-674447

 

Jeroen van Bree

Samirah Fremouw

 

jeroen@fmcverzijden.nl

samirah@fmcverzijden.nl

FysioCompany van Mourik

Marco Polostraat 12

5223 RP DEN BOSCH

Tel: 073-6232222

 

Bill van Mourik

Anne-Loes van der Valk

vanmourik@fysiocompany.nl

anneloes@fysiocompany.nl

FysioCompany de Haren

1e Haren 2

5233 BB DEN BOSCH

Tel: 073-6232222

 

Leon Rijken

rijken@fysiocompany.nl

DBZ Fysio

Chopinstraat 18

5216 EW DEN BOSCH

Tel: 073-6142009

Paul van Otterloo

info@dbzfysio.nl

Fysiotherapie Verhoeven

Maaspoortweg 171

5235 KD DEN BOSCH

Tel: 073-6440480

 

Jan Verhoeven sr.

Jan Verhoeven jr.

info@fysiotherapieverhoeven.nl

verhoevenjr@fysiotherapieverhoeven.nl

Jeroen Bosch Ziekenhuis

Postbus 90153

5200 ME DEN BOSCH

Tel: 073-5532000

 

Marcel Groenendaal

m.groenendaal@jbz.nl

Fysiotherapie Grevelingen

Grevelingen 68

5251 ES DEN BOSCH

Tel: 073-6141504

 

Perry Broers

pbroers@fysiotherapiegrevelingen.nl

Sport Medisch Centrum JBZ

Marathonloop 9

5235 AA DEN BOSCH

Tel: 073-6491200

 

Maarten Hulshof

Thim van Schijndel

m.hulshof@jbz.nl

th.v.schijndel@jbz.nl

Praktijk voor Manuele Therapie Marcel Groenendaal

Tuinstraat 2a

5275 AX DEN DUNGEN

Tel: 073-5943438

 

Marcel Groenendaal

marcelgroenendaal@versatel.nl

FysioCompany Strikkers, de Rooij & Jongmans

Torenstraat 16-18

5151 JL DRUNEN

Tel: 073-6232222

 

Thomas Winnink

thomas@fysiocompany.nl

Topfysiotherapie Drunen

Locatie: Medifit Drunen

James Wattlaan 9

5151 DP DRUNEN

Tel: 0416-376575

 

Koen de Haas

k.dehaas@fysiodrunen.nl

Topfysiotherapie Drunen

Locatie: RKDVC

Sportlaan 10

5151 RK DRUNEN

Tel: 0416-376575

 

Koen de haas

k.dehaas@fysiodrunen.nl

FysioCompany Zanin

Brink 4

5236 AR EMPEL

Tel: 073-6232222

 

Mario Zanin

Steven Klein Velderman

zanin@fysiocompany.nl

steven@fysiocompany.nl

Fysiotherapie Jeurissen en van den Ingh

Vicaris van der Asdockstraat 55

5421 VB GEMERT

Tel: 085-7821616

 

Rens Manders

r.manders@jvdi.nl

FysioCompany de Baronie

Baronieweg 5a

5321 JV HEDEL

Tel: 073-6232222

 

Dineke Koomans

Anne-Loes van der Valk

dineke@fysiocompany.nl

anneloes@fysiocompany.nl

FysioCentrum Heesch

Verdilaan 48

5384 CJ HEESCH

Tel: 0412-457067

 

Sjoerd Peters

 

Sjoerdpeters7@gmail.com

 

Medisch Trainings Centrum Bernheze

Heilige Stokstraat 4

5473 GL HEESWIJK-DINTHER

Tel: 0413-228421

 

Mike Bosch

info@mtc-bernheze.nl

Fysio- Manuele Therapie W.A.M. Steenbekkers

Leijensteinstraat 4d

5331 CT KERKDRIEL

Tel: 0418-631960

 

Wim Steenbekkers

fysiosteenbekkers@kpnplanet.nl

Fysiekfit

Pastoor van Haarenstraat 62

5464 VH MARIAHEIDE

Tel: 0413-321747

 

Mark Reijnen

Info@praktijkfysiekfit.nl

Fysiotherapie Mill

Langenboomseweg 2b

5451 JK MILL

Tel: 0485-451107

 

Edwin van der Horst

marcel@fysiotherapiemill.nl

FysioSupport

Hoogveldseweg 1

5451 JK MILL

Tel: 0485-470166

 

Eveline Kessels

evelinekessels@hotmail.com

Move 2B Fit

Kloosterstraat 3b

5391 AB NULAND

Tel: 073-5323432

 

Loes Postma

 

l.postma@move2bfit.nl

 

Fysiotherapie Volkel – Odiliapeel

Oudedijk 57

5409 AB ODILIAPEEL

Tel: 0413-272189

 

Marlijn van Houts

houtsje@live.nl

 

Medifit Oss

Opaalweg 168

5345 SC OSS

Tel: 0412-636234

 

Thijs Schamp

Josine Weijers

thijs@medifitoss.nl

josine@medifitoss.nl

Fysio Spoorlaan

Spoorlaan 70

5348 KC OSS

Tel: 0412-690135

 

Dirk de Bruijn

Anneloes van Kamp

info@fysiotherapiebeterbewegen.nl

info@fysio-spoorlaan.nl

Topfysiotherapie Oss, Slebus, Wijnakker en van Berkum

Schadewijkstraat 8

5348 BC OSS

Tel: 0412-691002

 

Niels Langens

nielslangens@gmail.com

Topfysiotherapie Bart van Lith

Prins Clausstraat 1a

5246 TE ROSMALEN

Tel: 073-6410009

 

Martijn van Raamsdonk

Rogier van Bavel

martijn@fysiovanlith.nl

rogier@fysiovanlith.nl

Bij Cas

Heibloem 13

5242 JR ROSMALEN

Tel: 073-8512740

 

Cas Wolbert

c.wolbert@bijcas.com

FysioCompany Perron 4

Hoff van Hollantlaan 1f

5243 SR ROSMALEN

Tel: 073-6232222

 

Rob Langenberg

Fred Scholts

rlangenberg@home.nl

fredscholts@gmail.com

Fysiotherapie Schaijk

Bossestraat 6

5374 HT SCHAIJK

Tel: 0486-461639

 

Rick van Aalst

Jord Duijndam

rick@fysiotherapieschaijk.nl

jord@fysiotherapieschaijk.nl

Therapeutisch Centrum van Berkel

Hoofdstraat 16

5481 AG SCHIJNDEL

Tel: 073-5475454

 

Bart van Berkel

 

info@fysiovanberkel.nl

 

Achter de blauwe deur

De Beemden 1

5271 BH SINT-MICHIELSGESTEL

Tel: 073-5514473

 

Pieter-Jan Verschuuren

pjverschuuren@achterdeblauwedeur.nl

Fysio98

Raadhuisstraat 98

5161 BJ SPRANG-CAPELLE

Tel: 0416-274428

 

Cees Molenschot

Joep van Riel

info@fysio98.nl

info@fysio98.nl

 

Funqtio

Traingelstraat 1F

5935 AG STEIJL

Tel: 077-373788

 

Nickey van Melick

nvmelick@hotmail.com

Wolbert Fysio

Vijverlaan 3

5404 KH UDEN

Tel: 0413-264879

 

Bas Wolbert

Niels Langens

bas@wolbert-fysio.nl

nielslangens@gmail.com

Fysiomaatwerk Veghel

Stadhuisplein 3

5461 KN VEGHEL

Tel: 0413-365767

 

Marc van den Berg

Vivian van Os

marcvandenberg@fysiomaatwerk.nl

vivian_vanos@hotmail.com

Fysiotherapie Stroomenbergh en Van der Valk

Prof. Struyckenstraat 3

5463 CP VEGHEL

Tel: 0413-785400

 

Frank van der Valk

frank@vandervalk.nu

Fysiotherapie van Bommel

Achterstraat 37f

5251 CS VLIJMEN

Tel: 073-3030000

 

Annelies Mier

Guus van Eil

a.mier@fysiovanbommel.nl

g.veil@fysiovanbommel.nl

Fysiotherapie Volkel – Odiliapeel

Kloosterstraat 7

5408 BA VOLKEL

Tel: 0413-272539

 

Marlijn van Houts

houtsje@live.nl

PMC Moleneind / Uilenburg

Moleneindstraat 3

5263 EL VUGHT

Tel: 073-6561133

 

Hester le Blanc – van der Ros

hesterleblanc@hotmail.com

Fysiofit Vught

Industrieweg 26a

5262 GJ VUGHT

Tel: 073-6570050

 

Ivo Nota

Ellen Lammers

i.nota@fysiofitvught.nl

e.lammers@fysiofitvught.nl

Fysio Totaal Waalwijk

Mozartlaan 3

5144 XW WAALWIJK

Tel: 0416-336537

 

Niels Verhoeven

info@fysiototaalwaalwijk.nl

Fysiocare Waalwijk

Elzenweg 23

5144 MB WAALWIJK

Tel: 0416-334680

 

Jenneke Knaap

 

jknaap@fysiocare.nl

 

Praktijk voor fysiotherapie van Heeswijk en van der Valk

BeLaDe 119

5142 WX WAALWIJK

Tel: 0416-337651

 

Ad van Heeswijk

Sabine van der Schriek

a.vanheeswijk@hevafysio.nl

sabine_van_der_schriek@hotmail.com

FysioCompany Groenen

Azaleastraat 26a

4261 CW Wijk EN AALBURG

Tel: 073-6232222

 

Peter Groenen

fysio.wena@planet.nl

Fysiotherapie van der Donk

Centrum Fysiotherapie en bewegen

Nieuwe Tijningen 7

5301 DA ZALTBOMMEL

Tel: 0418-510492

 

Anita Oskam

Milan Klein

a.oskam.fysiodonk@gmail.com

m.klein.fysiodonk@gmail.com